Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung’un yeni modeli hayal kırıklığı yaşattı!

Samsung'un yeni modeli tamamen hayal kırıklığı yaşattı!

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung’un yeni modeli tamamen hayal kırıklığı yaşattı! İşte DetaylarSamsung Galaxy S20 Plus Şaşırttı!

Uzunca bir süredir kamera perfonmansı olarak bizleri memnun eden Samsung, bu sefer sınıfta kaldı.Cep telefonu kameraları ve fotoğraf makinelerinde objektif özelliklerini test edip puanlayan DXOMARK platformununda yakın zamanda Samsung Galaxy S20 Plus teste girdi.Arka kamera da 12MP(Ana Kamera) + 64MP(Tele Foto) +12MP(Ultra Geniş Açı) ve ToF kamerası bulunan en yeni modellerinden olan S20 Plus modeli ana kamerasının performansı beklentinin altında kaldı.

Samsung’un yeni modeli hayal kırıklığı yaşattı!

Samsung Galaxy S20 Plus modelinin ana kamera perfonmansı fotoğraf modunda 127,video modunda ise 100 puan aldı. Ortalama puan değeri ise 118 olan Samsung Galaxy S20 Plus,DXOMARK ana kamera sıralamasında 10.sıraya yerleşti.

Telefonun özellikle gece çekimlerinin performansı bir hayli beklentinin altında kaldığı ancak renk aktarımı ve ultra geniş açı kameranın performansı ise beğenildi.

Samsung Galaxy S20 Plus’ın dünya genelinde beklenilen satışa ulaşamadığı ve eleştirelere maruz kaldığını belirtelim. Dipnot olarak eklemek isteriz ki bu modelin Türkiye fiyatı da 8000 TL civarındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu