Sinema ve Dizi Haberleri

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Yılmaz Erdoğan tarafından yazılıp yönetilen Sen hiç ateş böceği gördünmü? isimli filmin ilk fragmanı yayınlandı. İşte Detaylar

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? Fragmanı Yayınlandı

Yılmaz Erdoğan tarafından yazılıp yönetilen Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? isimli tiyatro oyunu 18 yıl sonra yeni kadroyla sinema filmine uyarlandı. Yönetmen koltuğunda ise Andaç Haznedaroğlu’nun oturduğu film için Netflix bugün ilk fragmanını yayınladı. Ayrıca filmin yayın tarihi de belli oldu.

Kısa bir süre önce Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu Kağıttan Hayatlar filmi ile yeni orijinal içeriğini izleyiciler ile buluşturan Netflix Türkiye, hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Sen hiç ateş böceği gördün mü? fragmanı yayınlandı

Bir döneme damgasını vuran tiyatro oyunu şimdi de uzun bir aradan sonra izleyiciler karşısına tekrar çıkacak. 500’den fazla sahne alan eser, şimdiye kadar 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti. Ancak önümüzde ki ay Netflix‘de izleyicilere sunulacak olan film ile platformun hizmet vermiş olduğu toplamda 190 ülke de gösterime girecek. Yeni filmin yayın tarihi ise 9 Nisan olarak açıklandı.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? filmin konusu nedir?

Ailesi ile beraber yaşadığı çevreye uyum göstermek için çaba sarf eden, üstün zekalı bir kadın olan Gülseren’in eğlence dolu hayat hikayesi şimdi de film haline geldi. Peki, söz konusu yeni filmin oyuncuları kim?

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? oyuncuları

Geçtiğimiz yaz çekimleri tamamlanan filmde Gülseren rolü ile Güldür Güldür’den tanıdığımız Ecem Erkek başrolde oynuyor. Orijinalinde ise Yılmaz Erdoğan tarafından canlandırılan karaktere filmde Atakan Çelik hayat verirken, Devrim Yakıt, Gülseren’in annesini oynuyor. Babasını ise Engin Alkan canlandırırken, komünist amcası Ushan Çakır ve dayısı da Bülent Çolak olarak açıklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu