Güncel HaberlerSinema ve Dizi Haberleri

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Netflix’te Yayınlandı!

TeknoBH Google Haberler

Netflix’in uzun zamandır heyecanla beklenen Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü Netflix’te yayınlandı. Büyük bir beğeni toplayan filmin fragmanı ve konusu

Netflix Türkiye Nisan 2021 İçerikleri Belli Oldu

Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan ve yönetilen bu film kısa sürede büyük bir beğeni topladı. 1999 yılında tiyatro oyunu olarak sergilenen bu yapımın önümüzde ki yıllarda film olarak karşımıza çıkacak mı, büyük bir merak ediliyordu. Söylenenlere göre Yılmaz Erdoğan’ın o dönemlerde en çok istediği, bu tiyatro oyununu film olarak çekmekti. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Netflix‘te büyük bir hayran kitlesine kısa süre içerisinde sahip oldu diyebiliriz.

Ecem Erkek, Devrim Yakut, Engin Alkan ve Merve Dizdar gibi oyuncular kadroda yer alıyor. Sosyal medya’dan gelen tepkilere bakılırsa da film bir hayli çok sevildi.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü Netflix’te kısa sürede çok izlendi

Söz konusu oyun her ne kadar çok beğenilmiş olsa da tiyatro oyununu sinema filmine getirmek pek de kolay olmadı. İlk defa 2009 yılında film olma çalışmaları başladı. Öncesinde sadece fikir olarak kalmıştı. Son derece duygusal bir hikâyeye sahip olan bu film 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenildi. Sahneleme sayısı ise 505 gibi önemli bir rakama sahip diyebiliriz.

Bu tiyatro oyunu son derece başarılı bir şekilde filme uyarlandı diyebiliriz. Söz konusu oyun zaten bir hayli seviliyordu bu sebeple filmi çekildikten sonra da bir hayli sevildi diyebiliriz. Netflix’te yayınlanan bu film kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Sosyal medya da gelen yorumlara bakılırsa da bir hayli sevildiği ortada diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu