Oyun Haberleri

Shadow Warrior 3 tanıtım videosu paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

Shadow Warrior, 1997 yılında oyun severler ile buluşmuştu şimdi ise 2021 yılında serinin üçüncü oyunu olan Shadow Warrior 3 tanıtım videosu paylaşıldı.

shadow-warrior-3-tanitim-videosu-paylasildi

Şeytan ordusuyla savaşan modern bir ninja savaşçısı olan Lo Wang‘ın maceralarına odaklanan Shadow Warrior serisi, ilk kez aynı isimle 1997 yılında piyasaya sürülen oyun ile hayatımıza girmişti. Sonrasında paylaşılan oyunun devam haberleriyle birçok oyuncu sabırsızlıkla yeni gelecek seriyi beklemeye başlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde oyunun resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda ” Shadow Warrior 3 mü geliyor?” sorusu akıllara gelirken yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Flying Wild Hog, gün içerisinde yayınlanan bir tanıtım videosuyla Shadow Warrior 3’ü PC için duyurdu. 2021 yılında oyuncularla buluşacak olan yeni oyun, tıpkı serinin diğer yapımlarında da olduğu gibi Lo Wang’ın maceralarını konu alacak.

Shadow Warrior 3 tanıtım videosu paylaşıldı

Mizah ve vahşet unsurlarının harmanlanarak oyunculara sunulduğu bir yapıya sahip olan Shadow Warrior serisi, kendine has tarzıyla yıllardır FPS oyunları arasında ayrı bir konumda yer alıyor. Shadow Warrior 3‘te oyuncuları nasıl bir hikaye bekleyeceği henüz tam olarak bilinmiyor ancak oyunun Steam sayfasında yer alan açıklamada, ana karakterımız Lo Wang’ın, Orochi Zilla’nın sonsuz hapishanesinden istemeden serbest bıraktığı eski bir ejderhayı yakalamaya çalışacağından bahsediliyor.

shadow-warrior-3-tanitim-videosu-paylasildi

Hayranların merakla beklediği Shadow Warrior 3, PC platformu için 2021 yılında piyasaya sürülecek ancak diğer platformlar için çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Shadow Warrior 3 Tanıtım videosu:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu