Otomobil Haberleri

Skoda Fabia Türkiye’de Yeniden Satışa Çıkıyor

TeknoBH Google Haberler

Skoda Fabia uzun süren bir sessizliğin ardından yeniden ülkemizde satışa sunuldu. Peki model Türkiye’de ne kadara satılacak? İşte Detaylar

skoda-fabia-turkiye-satisa-sunulacak

Araba tutkunları için otomobil cephesinde ki hareketlilikler devam ediyor. Ülkemizde Superb ve Octavia gibi araçlarla bir hayli sevilen Skoda, yaptığı çeşitli indirimlerin ardından güzel bir haber paylaştı. Herkesin bildiği gibi 2020 yılı içerisinde ki birçok marka fiyatlarında artışa gitti. Tabi bu markalar arasında Skoda da yer alıyor.

Ancak 2020 yılın son aylarına geldiğinde döviz kurundaki düşüşün de etkisi ile şirketler fiyatlarını resmi internet siteleri üzerinden bir kez daha güncelledi. Tabi bu güncelleme, fiyatlarında artış değil de tüketicileri mutlu edecek şekilde düşüşe geçti. Geçtiğimiz günlerde üretici Superb modellerinde büyük indirime gitti. Bu indirimleri sizlerle haberimizde paylaşmıştık.

Skoda Fabia Türkiye’de ne kadara satılacak

Biraz önce sizlere bahsettiğimiz güzel haber ise Polo ve i20 segmentinde olan Skoda Fabia‘nın tekrardan Türkiye’de satışa çıkması ile ilgili. Otomobilin stokları uzun zamandır ülkemizde bulunmuyordu bu sebepten dolayı tüketiciler sözünü ettiğimiz aracı satın alamıyordu. Ancak Skoda Fabia’nın bu yıl sonlarında stokları tekrardan yenilendi ve araç tekrardan Türkiye’de satışa sunuldu.

skoda-fabia-turkiye-satisa-sunulacak-1

Otomobil tek motor seçeneği ile satışa sunuldu ve bu motor iki farklı donanım seviyesi ile süslendi. Bu modelin başlangıç fiyatı ise 184.400 TL olarak açıklandı. Ancak markanın resmi internet sitesi üzerinden paylaştığı satış rakamları ise şu şekilde;

  • 1.0 TSI 95 PS DSG Premium: 184.400 TL
  • 1.0 TSI 95 PS DSG Premium Colour Concept: 193.900 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu