Oyun Haberleri

Sony, Ağustos ayında ki ücretsiz oyunları açıkladı

TeknoBH Google Haberler

Sony, kullanıcıların PlayStation sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan bir abonelik hizmeti olan PlayStation Plus ile kullanıcılarına her ay ücretsiz oyun hizmeti sunuyor.

sony-ucretsiz-oyunlari-acikladi-call-of-duty-modern-warfare

Temmuz ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte önümüzde ki ay ücretsiz oyunların hangileri olacağı merak konusu oldu. Kullanıcılarını daha fazla bekletmek istemeyen Sony, Ağustos ayında ki ücretsiz oyunları açıkladı. Lafı çok uzatmadan önümüzde ki ay PlayStation Plus’ta ücretsiz oyunlara bir göz atalım.

Sony, Ağustos ayında ki ücretsiz oyunları açıkladı

  • Fall Guys: Ultimate Knockout

Önümüzde ki ay PlayStation Plus‘ta ilk ücretsiz olacak oyunlardan biri, geliştiriciliğini MediaTonic’in üstlendiği Fall Guys: Ultimate Knockout. 100 kişilik çevrimiçi bir arenaya sahip olan bu oyunda, esas amacınız karşınızda çıkan engelleri aşarak ayakta kalan son kişi olmak.

  • Call of duty: Modern Warfare 2 Compaign Remastered

Önümüzde ki ay PlayStation Plus ile ücretsiz olan ve oyuncuların gönlünde taht kurmuş olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. 2009 yılında piyasaya sürülen orjinal oyunun yeni nesil için tamamen yenilenmiş hali olan bu oyunda, dünyayı çöküşün eşiğine getiren ölümcül ve yeni bir tehdide karşı müdahale etmemiz gerekiyor.

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu