Oyun Haberleri

Sony PS4’ün satışları zirve yapmış!

Sony PS4'ün satışları adeta zirve yapmış! PlayStation 4'ün satışları ve fiyatları haberimizde

TeknoBH Google Haberler

Koronavirüs salgını sebebiyle Sony PS4’ün satışları zirve yapmış!  Sony 2013’ten bu yıla kadar kaç adet PlayStation 4 satıldığını açıkladı.

Sony PS4 Satışları Açıklandı

Bütün dünyanın eve kapanma sebebi olan Koronavirüs,Sony PS4‘e yaradı.İnsanların çoğunluğu evlerinde vakit geçirdiği şu salgın döneminde konsol oyunları ve bilgisayar oyunlarına olan talepde bir hayli artmış durumdadır.Yeni nesil konsolların yavaşladığı dönemde PlayStation 4 ve Xbox One satışları koronavirüsten ötürü satışları zirve yapmış.Raporlara göre Sony 2020‘nin yarısına gelmeden 1.5 milyondan fazla PlayStation 4 satışı gerçekleştirmiş.Son zamanlarını yaşayan Sony PlayStation 4 için gerçekten çok ciddi bir satış gerçekleştirmiş diyebiliriz.Sony‘in ilk defa 2013 yılında satışa çıkan PlayStation 4‘ün satışları toplamda 110 milyon‘u aşmış oldu.

Sony PS4’ün satışları zirve yapmış!

Playstation 4 satışları rekor kırdı!

PlayStation 4 şimdiden adını en çok satanlar listesine yazdırmış durumda , listenin zirvesinde Playstation 2 yer alıyor. Playstation 2 yaklaşık olarak 150 milyon adetlik satış gerçekleştirmişti.

Playstation 5‘in çıkışına yaklaşık olarak 5-6 ay gibi bir süre kaldı,yakın zaman içerisinde PlayStation 4‘ün de satışının tamamen biteceğini düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu