Oyun Haberleri

Sony, Ücretsiz PlayStation Plus Etkinliği Düzenliyor

TeknoBH Google Haberler

Sony, ücretsiz olarak bu hafta sonuna PlayStation Plus etkinliği düzenliyor. Peki bu etkinlik içerisinde neler var? İşte Detaylar

sony-bu-hafta-sonu-icin-ucretsiz-playstation-plus-etkinligi-duzenliyor

Sony‘nin PlayStation kullanıcıları için geliştirmiş olduğu PlayStation Plus servisi ücretli olan bir servis olduğunu herkes biliyor. Bu ücretli servis sayesinde Playstation oyuncuları, çevrimiçi modu olan oyunları rahatlıkla oynama imkanı yakalıyor. Ayrıca Sony, PlayStation Plus abonelerine her ay iki adet ücretsiz oyun indirme imkanı da sunuyor. Ücretsiz oyunlara örnek vermemiz gerekirse şirket, Ağustos ayı için abonelerine Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout oyunun verdiğini önceki yazımızda paylaşmıştık.

Ücretsiz PlayStation Plus etkinliğinin içeriğinde neler var?

Japonya merkezli teknoloji şirketi, PlayStation kullanıcıları için bu ay yeni bir kampanya düzenliyor: ücretsiz hafta sonu. Şirket, resmi internet sitesinde paylaştığı duyuruya göre ” 8-9 Ağustos tarihleri arasında PS Plus aboneliğiniz olmasa bile çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda arkadaşlarınıza katılın” ibaresiyle kampanyasını duyurdu. Playstation’un bu duyurusuna göre PlayStation kullanıcıları herhangi bir ücret ödemeden 48 saatliğine PlayStation Plus’dan yararlanabilirsiniz.

sony-bu-hafta-sonu-icin-ucretsiz-playstation-plus-etkinligi-duzenliyor-1

Üstelik bu hafta sonu boyunca Call of Duty: Modern Warfare ve Borderlands 3‘ü denemek de ücretsiz. Bu hafta sonu için hem PlayStation Plus‘ın ücretsiz nimetlerinden yararlanabilirsiniz hem de söz konusu olan iki oyunu da deneyimleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu