Mobil HaberleriSony Haberleri

Sony’den Pop-up Sistemli Yeni Telefon Geliyor

Akıllı telefon sektöründe eski başarısını yakalamak isteyen Sony'den yeni pop-up sistemli akıllı telefon geliyor

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektöründe düşüş yaşayan Sony’den Pop-Up sistemli yeni telefon modeli geliyor. Peki yeni telefonda bizleri neler bekliyor? İşte Detaylar

Sony-Pop-up-Telefon-Tasarliyor

LetsGoDigital tarafından paylaşılan görsellerin yeni patent,motorlu pop-up sisteme ait bir Sony akıllı telefon ile karşımıza gelecek.Akıllı telefon sektöründe bir çok pop-up kameralı telefon bulunuyor ve Sony‘nin yeni modelleri de bunu anımsatıyor. Sony‘nin yeni tasarımın da alışılmamış bir durum var, telefonun hem alt kısmında hemde üst kısmında hoparlörler mevcut.Bu detay telefondan film izlemeyi veya oyun oynamayı sevenler için bir avantaj olacağını düşünüyoruz.Tabi bu model için Sony‘den resmi bir duyuru olmadığı için gerçek olup olunmayacağı konusunda net birşey söyleyemiyoruz.

Sony’den Pop-up Sistemli Yeni Telefon Geliyor

Sony-Yeni-Model

Sony tarafından resmi bir açıklama geldiği zaman sizlerle paylaşacağız. Bizlerin düşüncesi şuan ki bahsedilen modelin imkansız olmadığını düşünüyoruz.Akıllı telefon sektöründe istediği satışı yakalayamayan Sony‘nin böyle bir sürpriz yaparak tekrardan gündeme oturacağını düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu