Oyun Haberleri

Spider-Man: Miles Morales’in Fragmanı Yayınlandı

Dünya genelinde süper kahraman olarak tanınan Spider-Man'ın oyunu olan Miles Morales'in tanıtım videosu yayınlandı.

TeknoBH Google Haberler

Önümüzde ki Perşembe günü piyasaya sürülecek olan süper kahraman oyunu Spider-Man: Miles Morales’in fragmanı yayınlandı.

spider-man-miles-moralesin-fragmani-yayinlandi

Önümüzde ki Perşembe günü piyasaya çıkacak olan süper kahraman oyunu Spider-Man: Miles Morales‘ten yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsolları için erişebilir olacak.

Spider-Man: Miles Morales’in Fragmanı Yayınlandı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony‘nin merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım 2020 tarihi itibariyle ülkemizde satışa sunulacak. Oyun severler ile buluşmasına çok az bir süre kalan yeni nesil oyun konsolu, geriye dönük uyumlu oyunların ve yeni çıkış oyunlarını da beraberinde getirecek.

Geliştiricisi Insomniac Games‘in üstlendiği macera oyunu Spider-Man: Miles Morales de PlayStation 5 ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek oyunlardan biri. Geçtiğimiz yıllarda geliştirilen Marvel’s Spider-Man oyununun devamı olan Spider-Man: Miles Morales, yayınlanan çıkış videosu ile birlikte oyun severlerin heyecanını neredeyse ikiye katladı.

Yaklaşık olarak iki dakika uzunluğuna sahip olan sinematik tanıtım videosu, yeni Spider-Man oyununda bizleri nelerin beklediğini kısaca anlatıyor. Heyecanla beklenen oyunun hikayesi ise PlayStation’un resmi Web sitesinde şu şekilde anlatılmış:

“Marvel’ın Spider-Man evrenindeki son macerasında genç Miles Morales, bir yandan yeni evine ayak uydurmaya, bir yandan da yeni Spider-Man olmak için ustası Peter Parker’ın izinden gitmeye çalışır.

Ancak şiddetli bir güç onun yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahramanımız, büyük gücün büyük sorumluluk getirdiğini fark eder. Marvel’in tüm New York şehrini kurtarmak için Miles, Spider-Man rolünü sahiplenmelidir.”

Oyun severlerin heyecanla beklediği yeni oyun Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım tarihinde Playstation 5‘in çıkış oyunu ile piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu