Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Spotify Fiyat Listesine Zam Geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Spotify fiyat listesine yeni zam yolda! Spotify öğrenci, premium ve aile aboneliklerinde ücret değişikliğine 30 Nisan itibariyle gideceğini belirtti.

Spotify Fiyat Listesine Zam Geliyor!

Koronavirüs salgını döneminde podcast yayınları ve müzik istatistikleri ile en popüler bulut müzik servisi olmayı başaran Spotify, abonelik ücretlerinin fiyatlarında değişikliğe gideceğini duyurdu. Avrupa, Amerika ve Birleşik Krallık için abonelik ücretlerinde artışa gideceğini abonelerine duyuran Spotify, öğrenci hesabı için %20 oranında zam yapıyor.

Spotify fiyat listesi

30 Nisan tarihi itibariyle aşağıdaki abonelik ücretlerinin yayına alacağını açıklayan Spotify, The Verge’e “Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli abonelik planları sunuyoruz ve fiyatlarımızı zaman zaman yerel makroekonomik faktörleri yansıtacak ve benzersiz bir hizmet sunarken pazar taleplerini karşılayacak şekilde güncelleniyoruz” dedi.

  • Spotify Öğrenci: 4,99 Euro’dan 5,99 Euro’ya
  • Spotify Duo: 12,99 Euro’dan 13,99 Euro’ya
  • Spotify Aile: 14,99 Euro’dan 16,99 Euro’ya

Spotify fiyat listesi Türkiye’de değişecek mi?

Avrupa, Amerika ve Birleşik Krallık’ta abonelik ücretlerini değiştirme kararı alan Spotify Türkiye fiyatlarında henüz değişikliğe gitmedi. Ülkemizde 8,99 TL karşılığında satın alınabilen öğrenci üyeliğine zam gelebileceğini yönünde söylentiler de mevcut.

Spotify Fiyat Listesine Zam Geliyor!

Spotify söz konusu fiyat listesi ile ilgili olarak önümüzde ki günlerde resmi olarak açıklama yapacaktır. Spotif abonelik ücretlerinin zamlanması ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu