Güncel Haberler

Spotify Premium Ücretsiz Kampanyasını Duyurdu

Uzun bir zamandır Türkiye'de sunulmayan Spotify Premium ilk 3 ay ücretsiz deneme kampanyasını tekrardan kullanıma sundu.

TeknoBH Google Haberler

Çevrimiçi müzik dinleme platformu olan Spotify yeni Premium ücretsiz kampanyasını duyurdu. İşte Detaylar

spotify-premium-ucretsiz-kampanyasini-duyurdu

Dünya genelinde en geniş çevrimiçi müzik dinleme platformu olan Spotify, yeni hizmete başladığı dönemlerden bugüne, bazı zamanlarda ücretsiz Spotify Premium kampanyası yapıyordu.

Spotify Premium Ücretsiz Kampanyasını Duyurdu

Spotify tarafından duyurulan ücretsiz Premium kampanyasının hizmeti normalde aylık 17.99 TL olduğu düşünüldüğü zaman toplamda 54 TL’lik bir ücretsiz abonelik sunan Spotify, yeni kampanyasını 31 Aralık 2020 tarihine kadar sunuyor.

spotify-premium-ucretsiz-kampanyasini-duyurdu-1

Spotify’ın premium ücretsiz kampanyasından yararlanmak istiyorsanız yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Daha önce Premium kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamıyor. Ayrıca yeni hesap açtığınız zaman, daha önce Premium hesabınızda kullandığınız kredi kartı veya banka kartını kullanamıyorsunuz. Farklı bir kart kullanmanız gerekiyor.

Ücretsiz olarak deneme süreniz bittiğinde standart olarak aylık ücret hesabınıza tanımladığınız karttan çekilmeye başlanacak. İlk 3 ay ücretsiz Spotify Premium kampanyasına ulaşmak isteyenler buradan ulaşabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu