Güncel Haberler

Spotify’a Google Hesabı İle Giriş Yapılabilecek

Yaklaşık 200 milyonu aşkın aboneye sahip olan Spotify'a yeni özellik geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan müzik dinleme platformu Spotify’a yeni özellik geliyor. Kullanıcılar artık Spotify’a Google hesabı ile giriş yapılabilecek. İşte Detaylar

spotify-google-hesabi-ile-giriş-yapilabilecek

Mobil uygulamaların bazılarına kayıt olmak için Facebook, Google veya Apple kimliği ile kayıt olma seçenekleri sunuluyordu. Spotify için de Facebook hesabı ile giriş yapma seçeneği bir süredir kullanımda olsa da kısa bir süre önce Apple kimliği ile giriş seçeneği sunulmuştu. Ancak Spotify’da Google hesabı ile giriş seçeneği bulunmuyordu. Şimdi ise Spotify yeni kayıt olma seçeneği olarak Google hesabı ile giriş yapmayı da alternatiflerine ekledi.

Spotify’a Google Hesabı İle Giriş Yapılabilecek

Spotify Android tarafında artık Google hesabı kullanarak kayıt olma veya giriş yapma seçeneklerini sunuyor. Tabi bunun yanı sıra diğer kayıt olma yöntemleri de hala kullanımda. Bu özelliğin yanında mevcut hesabınızı Google hesabı ile bağlama şu an için mümkün değil.

spotify-google-hesabi-ile-giriş-yapilabilecek-1

Yeni özellik güzel ve pratik bir yöntem olsa da şuan için bu kaydolma yönteminin kullanılmaması gerektiği belirtiliyor. Normal veya klasik yollar ile oluşturulan hesapların daha güvenli olduğu belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu