Oyun Haberleri

Starfield Ne Zaman Çıkacak?

Bethesda'nın sır gibi sakladığı oyunu Starfield'ın yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Peki Starfield ne zaman çıkacak?

TeknoBH Google Haberler

Oyun dünyasının sevdiği oyun geliştiricilerinden biri olan Bethesda’nın yeni oyunu Starfield ne zaman çıkacak? İşte Detaylar

starfield-ne-zaman-cikacak

Starfield‘ın ilk ekran görüntüleri E3 2018‘de karşımıza çıkmış olsa da Bethesda o günden beri oyun hakkında hiçbir paylaşım yapmadı.

Bethesda, E3 2018, yılında gerçekleştirilen konferans da yepyeni bir oyun geliştirdiğini göstermiş ve bu oyunun 1 dakikalık fragmanını yayınlamıştı. Ancak Starfield isimli bu oyun, konferansın ardından hiçbir şekilde karşımıza çıkmamıştı.

Bugün ise Bethesda‘nın fazlasıyla merak edilen ve sır gibi saklanan yeni oyunu hakkında sürpriz bir gelişme oldu. Daha önce oyun içini bile görmediğimiz oyunun ekran görüntüleri internete sızdırıldı.

Bethesda’nın uzay temalı oyunu Starfield, ekran görüntülerinde gördüğümüz kadarıyla uzayda oksijen seviyemizi sürekli gözlemlememiz ve hayatta kalmak için plan yapmamız gereken bir Bethesda oyunu olacak.

Starfield Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun geliştiricisi tarafından yapılan daha önce ki açıklamalar da Starfield ve The Elder Scrolls 6 hakkında 2020 yılı içinde herhangi bir haber paylaşmayacağını açıklamıştı. Bu durumdan dolayı oyun dünyası, Bethesda’nın yeni oyunlarını çıkarmak için 2021 veya 2022 yılını hedeflediğini öngörmeye başlamıştı.

starfield-ne-zaman-cikacak-1

Bethesda‘nın geliştirmiş olduğu Starfield oyununun çıkış tarihi net olarak bilinmese de tahminlere göre 2021 veya 2022 yılının içerisinde oyun severler ile buluşabilir.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu