Sinema ve Dizi Haberleri

Supernatural’in final sezonunun fragmanı yayınlandı

Geniş kitleye sahip olan Supernatural, 15 yılın sonunda ekranlara veda ediyor.

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde bir hayli geniş hayran kitlesine sahip olan ve 15 yıldır devam eden Supernatural’in final sezonunun fragmanı yayınlandı

supernatural-final-yapiyor-15-sezon

15 yıldır devam eden ve geniş kitleye sahip olan Supernatural 15.sezonda yayınlanacak olan 7 bölümle birlikte sevenlerine veda edecek. Dizinin yayıncısı olan The CW, Supernatural final sezonundan ilk fragmanı paylaştı.

Supernatural’in final sezonunun fragmanı yayınlandı

Jensen Ackles ve Jared Padalecki‘nin başrolde yer aldığı, televizyon tarihinin en uzun soluklu ve unutulmaz dizilerden biri olan Supernatural, Eylül 2005’te başlayan hikayesine bu sezon ile noktalıyor.

Koronavirüs pandemisi ile çekimlerinde gecikme yaşayan Supernatural‘ın 15.ve final sezonu, Ekim ayı itibariyle yayınlanmaya devam edecek ve 15 yıldır sürdürülen hikayeye 15.sezonundaki son 7 bölümle birlikte son bulacak. Yayın hayatına Warner Bros’un The WB kanalında başlayıp daha sonradan The CW kanalına geçen dizi, Winchester kardeşlerin şeytan, melek ve diğer mistik canlılar ile doğaüstü hikayesini anlatıyor.

supernatural-final-yapiyor-15-sezon-1

The CW, ekranlarında veda etmeye hazırlanan dizinin final sezonunun fragmanı paylaşıldı. Sonun sonu olacak Supernatural dizinin final sezonu, ABD ‘de The CW tarafından 8 Ekim tarihinde sevenleriyle buluşacak. Final sezonunun Türkiye’de yakın bir tarihte yayınlanmaya başlanması bekleniyor.

Supernatural 15.final sezonunun fragmanı:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu