Donanım Haberleri

TCL televizyonlar sonunda Türkiye’de satışa sunuldu

TCL televizyonlarını sonunda Türkiye'de satışa sundu. Televizyonlar fiyatında ve özelliklerinde ki bütün detayları sizler için derledik.

TeknoBH Google Haberler

TCL televizyonlar sonunda Türkiye’de satışa sunuldu. İşte televizyonlar hakkında ki tüm detaylar

tcl-uygun-fiyatli-akilli-televizyonlar-geliyor

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına gireceği açıklanan TCL televizyonlarının fiyatları da belli oldu. Ülkemizde daha çok telefonları ile bilinmen markanın yeni televizyon modelleri de piyasada yer almaya başladı. Aslında panel üreticisi olan marka ilk etapta 50 ve 55 inçlik 4K televizyonlarını pazara sürdü.

TCL televizyonlar sonunda Türkiye’de satışa sunuldu

Yurtdışında fiyatına göre sunduğu özelliklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran televizyon modelleri, markanın TCL 50P8M isimli 50 inçlik 4K uydu alıcılı Akıllı TV modelinin fiyatı 4.899 TL olarak açıklandı. LED teknolojisini kullanan bu televizyon akıllı özelliklere de sahip olduğunu ifade edelim.

tcl-televizyonlar-sonunda-turkiyede-satisa-sunuldu

Markanın bir diğer modeli olan TCL 55P8M ise adında anlaşılacağı üzere 55 inç büyüklüğünde bir ekran ile kullanıcılara sunulacak. Yine 4K, bütünleşik uydu alıcı, LED ve akıllı TV özellikleri bulunan ürünün fiyatı ise 5.799 TL.

Piyasada ki diğer benzer ürünlere baktığımız zaman fiyatları pek de uygun olmadığını söyleyebiliriz. Samsung ve LG‘nin benzer modellerinden çok az bir farklı uygun olan TCL televizyonlarının bu fiyat skalası ile başarılı olup olmayacağını söylemek şimdlik zor ancak markanın işi bir hayli zor diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu