Mobil Haberleri

Tecno Spark 7 Uygun Fiyatıyla Çok Konuşulacak!

TeknoBH Google Haberler

Tecno Spark 7 modeli kısa bir süre içerisinde tanıtılacak. Tanıtımına az bir süre kala yeni modelin özellikleri ortaya çıktı. İşte Detaylar

Tecno Spark 7 Uygun Fiyatıyla Çok Konuşulacak!

Tecno Mobile tarafından Hindistan’da tanıtılacak olan yeni model Tecno Spark 7 hakkında ki ilk detaylar belli oldu. Ayrıca yeni cihazın işlemci ve RAM gibi teknik özelliklerinin belli olmadığını belirtelim. Fakat ekranı ve bataryası gibi birçok özellik karşımıza çıktı. Kısa süre sonra tanıtılacak olan modelin tanıtımı ile birlikte, diğer özellikler de belli olacaktır.

Tecno Spark 7 özellikleri ile neler sunuyor?

Söz konusu modelin genel detaylarını incelediğimiz zaman ön panelinde damla çentikli bir ekran tasarımını görmekteyiz. Fakat damla çentiğin yanı sıra çerçevelerinin de biraz kalın olduğunu belirtelim. Arka tasarımını incelediğimiz zaman ise dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera modülü bizleri karşılıyor. İlk olarak tasarımı incelediğimiz zaman üçlü kameraya sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak en altta AI yazılı boş bir daire olduğu dikkat çekiyor. Muhtemelen cihazın tasarımını incelemek için yapılmış olabilir.

Tecno Spark 7 Uygun Fiyatıyla Gümbür Gümbür Geliyor!

Cihazın arka kamera kurulumunun yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucusu bulunuyor. Artık bu sensörün arka kameraya konumlandırılması olayının baya bir eskide kaldığını söyleyebiliriz. Tecno burada parmak izi sensörünü ön tarafa konumlandırış olsaydı tasarım olarak çok daha iyi görünebilirdi.

Cihazın en çok dikkat çeken özelliği ise batarya diyebiliriz. Söz konusu cihaz 6.000 mAh‘lik devasa bir bataryaya sahip. 9 Nisan tarihinde tanıtılacak olan model, ilk olarak Hindistan’da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ayrıca cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise şuan için bilinmiyor. Cihazın fiyatına gelecek olursak, 100 dolar civarında bir ücrete sahip olacağı söyleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu