Güncel Haberler

Telegram için yeni güncelleştirme geldi!

TeknoBH Google Haberler

Sosyal medya platformun son yıllarında bir hayli popüler olan Telegram’a yeni özellikler geldi. Detaylar haberimizde

telegrama-yeni-guncellestirme-geldi

Son dönemler de adından sıkça söz ettiren Telegram, mesajlaşma uygulamaları arasında en çok kullanıcıya sahip olan WhatsApp‘ın da en dişli rakibi olmaya devam ediyor.

Telegram için yeni güncelleştirme geldi!

Telegram, kısa bir süre önce mobil uygulamalar için yeni güncelleştirme yayınladı. Yayınlanan bu güncelleştirmeler arasında video paylaşımlarını daha iyi hale getirmek için yeni video düzenleyici özelliği sunuyor.

Telegram’a gelen yeni güncelleme ile video düzenleyici özelliği kullanıcılarına oldukça güzel değişiklik imkanları sunuyor. Yeni gelen özelliğe bir örnek vermek gerekirse, uygulama içerisinde bir video gönderimi yapmak istediğiniz de video’yu göndermeden önce sizlere ayarlamanız için seçenekler sunuyor. Yeni gelen özellikler arasında bir diğeri ise görüntü kalitesini sizin için otomatik ayarlamasına izin verebiliyorsunuz ve yakınlaştırma hareketi ile videonuzun yalnızca istediğiniz kısmını yakınlaştırabiliyorsunuz.

telegrama-yeni-guncellestirme-geldi1

Gönderdiğiniz videolarda Snapchat veya Instagram‘a benzer şekilde metin yazabilir veya çizim yapabilirsiniz. Sosyal medya platformlarında animasyonlu çıkartmalar artık kullanıcılar tarafından çok fazla beğeni toplamaya ve kullanılmaya başlandı. Yeni gelen güncelleme de ayrıca,kullanmak istediğiniz GIF’leri hızlı bir şekilde bulabilmeniz için yeni bir ifade tabanlı GIF araması da içeriyor.

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Telegram‘ın yeni güncellemesiyle birlikte iOS ve Android‘lerde kulanılabilir durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu