Güncel Haberler

Telegram yeni güncelleme yayımladı

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde anlık mesajlaşma uygulaması olan ve popülerliğini arttırmaya devam eden Telegram, yeni güncelleme yayımladı.

telegram-yeni-guncelleme-yayimladi-1

Geçtiğimiz günlerde animasyonlu çıkartmalar güncellemesini yayımlayan Telegram, gün geçtikçe ilerlemeye devam ediyor. Telegram’ın yeni güncellemesi sayesinde uygulama kendisini bir üst popülerlik seviyesine çıkarttı diyebiliriz!

Telegram yeni güncelleme yayımladı

Telegram son yayımladığı güncelleme ile kullanıcılar profil resmi yerine profil videosu kullanabilecek. Bu yeni yayımlanan özellik sayesinde profil videosu kullandığınız vakit başka bir kullanıcı profilinize giriş yaptığında profil resmi yerine kısa bir video oynatabilecek. Daha önce kullandığınız profil resimlerinize ve videolarınızı inceleyebilecek ve bunları ana profil resmi olarak kullanabileceksiniz. Uygulamaya gelen yeni güncelleme ile bir diğer özellik ise, ön kamera ile çekilen rastgele bir resim yada video bundan sonra medya düzenleyicisinde yumuşak ten alternatifi ile kullanıcılarının hizmetinde olacak.

telegram-yeni-guncelleme-yayimladi

Güncelleme ile gelen bir diğer özelliklere bakacak olursak, bildiğiniz üzere Telegram birkaç yıldır dosya yükleme sınırı 1.5 GB olarak belirlenmişti ancak yeni gelen güncelleme ile bu sınır 2 GB‘a çıkartıldı. Farklı bir kullanıcı size Telegram üzerinden fotoğraf göndermek istediğinde sohbete girmeden bu fotoğrafın ufak bir kısmını görebileceksiniz. Son olarak gelen bir diğer özellik ise uygulamada ki müzik çalar alanı yalnızca Android kullanıcıları için tekrardan tasarlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu