Sinema ve Dizi Haberleri

The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

The Falcon and The Winter Soldier için Super Bowl’da fragman yayınlandı. Disney Plus için gelecek olan dizi şimdiden büyük bir beğeni topladı. İşte Detaylar

The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı Yayınlandı

19 Mart tarihinde Disney Plus platformunda seyirci ile buluşacak olan Marvel’in yeni dizisi için fragman yayınlandı. 7 Şubat tarihinde oynanan Super Bowl etkinliğinde yayınlanan fragman büyük bir beğeni topladı. Aynı zamanda Marvel’in sevilen iki karakterinin de bir araya gelmesi dizide büyük bir merak uyandırdı.

Disney Plus, WandaVision ile büyük bir beğeni toplayan ve aynı zamanda dizinin yayınlanan ilk beş bölümü izleyiciler tarafından büyük bir beğeni topladı. Özellikle başrol oyuncuları Elizabeth Olsen ve Paul Bettany oyunculuğuyla da tam not aldı. WandaVision, 15 Ocak 2021 tarihinde Disney Plus’ta yayınlanmaya başladı.

The Falcon and The Winter Soldier fragman

Şimdi de Disney Plus yeni dizisi The Falcon and The Winter Soldier dizisi ile aynı başarısını yakalamaya çalışacak. Dizinin oyuncu kadrosunu incelediğimiz zaman Sebastian Stan, Anthony Mackie, Daniel Brühl, Emily VanCamp ve Wyett Russel gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Avangers: Endgame‘in sonunda Kaptan Amerika’ın emekli olmasından sonra kalkanını Sam Wilson‘a devretmişti. Dizi de Falcon aldığı kalkanın sorumluluğu ile yaşadığı maceraları konu alacak. Aynı zamanda bu macera da bulunan Bucky da ona eşlik edecek. Disney Plus’da yayınlanacak olan dizi kaç bölümden oluşacak ve ne zaman yayınlanacak?

The Falcon and The Winter Soldier oyuncuları

  • Sebastian Stan
  • Anthony Mackie
  • Daniel Brühl
  • Emily VanCamp
  • Wyett Russel

The Falcon and The Winter Soldier ne zaman?

Yaklaşık 6 bölümden oluşacak olan dizi Disney Plus’da 19 Mart tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu