Sinema ve Dizi Haberleri

The Haunting: Bly Malikânesi’nin fragmanı yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en geniş kitlesine sahip olan çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix’in yeni dizisi The Haunting: Bly Malikânesi’nin fragmanı yayınlandı. İşte detaylar

netflix-the-haunting-bly-malikanesi

FX’in bir TV efsanesi haline gelen dizisi American Horror Story benzeri bir antoloji olan The Baunting: Bly Malikânesi‘nin tanıtım videosu paylaşıldı. Paylaşılan fragman’ı izlediğimiz zaman sağlam bir gerilim dizisi geliyor diyebiliriz.

Netflix’in yeni dizisi The Haunting: Bly Malikânesi’nin fragmanı yayınlandı

Victoria Pedretti, Henry Thoma, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel‘in rol aldığı The Haunting: Bly Malikânesi için Netflix‘in yayınlanmış olduğu resmi açıklama şu şekilde;

” The Haunting: Tepedeki Ev’in yapımcıları, antoloji serisinin ikinci kısmında Henry James’in hayalet hikâyelerinden uyarlanan bir öyküyü ekrana taşıyor.”

Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre The Haunting: Tepedeki Ev‘deki oyuncuların birçoğu, tamamen yeni bir hikâyede, tamamen yeni karakterleri canlandırmak için bir araya gelecek ve 9 Ekim tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Netflix’in yeni dizisi The Haunting: Bly Malikânesi‘nin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

The Haunting: Bly Malikânesi’nin fragmanı:

 

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu