Oyun Haberleri

The Last Of Us 2’nin oynanış videosu yayınlandı!

TeknoBH Google Haberler

Sony’nin kısa süre içerisinde PlayStation 4’ün oyunu olan  The Last Of Us Part II için oynanış videosu yayınladı. Detaylar Haberimizde

the-last-of-us-part-ii-tanitim-videosu-yayinlandi

Bir süredir oyuncuların heyecanla beklediği The Last of Us Part II‘nin satışa çıkmasını bekliyor.Daha önce ki yazımız da kısa bir süre içerisinde Sony, tarafından oynayış videosu yayınlanacağını söylemiştik. Bildiğimiz üzere Naught Dog tarafından geliştirilen yapı 19 Haziran‘da satışa sunulacak. The Last Of Us Part II‘ye ait oyun detayları ve incelemeleri oyunun satış tarihinden yaklaşık olarak 1 hafta önce yayınlanacak.

Merakla beklenilen The Last of Us 2’nin oynayış videosu yayınlandı!

Sony tarafından düzenlenen ve State of Play sunumunda merakla beklediğimiz The Last of Us Part 2 ‘nin oynanış videosu paylaşıldı;

The Last of Us II‘de ilk oyunda ki Ellie karakterinin intikamı için mücadele verilecek. The Last of Us Part 2  daha satışa sunulmadan şimdiden tartışmalara neden oldu. Oyunun içerdiği eşcinsel sahneler nedeniyle sosyal medyada gündem yarattı. Oyunun bazı ülkelerde yasaklanması bile söz konusu diyebiliriz.
PlayStation‘un ülkemiz de en çok kullanım sebeplerinden biri olan Türkçe dil desteği vermesidir. PlayStation’da olan oyunların çoğu Türkçe altyazı veya Türkçe dublajı da mevcut, bu durumdan dolayı PlayStation‘un ülkemiz de ki yeri çok ayrı diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu