Oyun Haberleri

The Last Of Us Part II’den oynayış videosu geliyor!

Sevilen oyun The Last Of Us Part II'den oynanış videosu geldi!

TeknoBH Google Haberler

PlayStation, The Last Of Us Part II’den oynayış videosu geliyor! Merak edilen oyun ile ilgili detaylar haberimizde

the-last-of-us-part-ii-etkinlik-duzenleyecek

PlayStation, bu yıl içerisin de tanıtılması beklenen The Last Of Us Part II‘ye ait yeni görüntüler ve 8 dakikalık bir oynayış videosunun yer alacağı yeni bir etkinlik düzenleyecek. Düzenlenmesi planlanan etkinlik Çarşamba günü Türkiye Saati ile 23:00‘da gerçekleşecek.

The Last Of Us Part II’den oynayış videosu geliyor!

PlayStation 4 kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği The Last Of Us Part II oyunu kısa bir süre içerisinde tanıtıma sunulacak. Çıkacak olan yeni oyun hiç şüphesiz ki PlayStation 4 kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği bir oyun. Anlaşılan o ki; PlayStation 4, liderliğini PlayStation 5’e bırakmadan önce, böylesine sağlam bir oyun ile kullanıcılarına unutulmayacak bir an yaşatmak istiyor.

PlayStation 4 kullanıcıları, The Last Of Us Part II‘ye kavuşacakları günü beklerken, Sony‘den oyun ile ilgili çok önemli bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada ise Çarşamba günü, Türkiye saati ile 23:00 ‘da bir State Of Play etkinliği düzenleneceği ve bu etkinlikte yeni çıkacak olan The Last Of Us Part II ‘nin de bu etkinlikte yer alacağı bildirildi.

PlayStation.Blog sitesinde yer verilen yazıda Sid Shuman, Naught Dog Başkan Yardımcısı ve oyunun yönetmeni olan Neil Druckmann‘ın bizlere bu yayında oyun deneyimi ile ilgili ayrıntılar vereceğini açıkladı.

Youtube ve Twitch platformlarından yapılacak olan State Of Play yayınında, Naught Dog‘un 19 Haziran‘da çıkış yapılması beklenilen yeni oyunu The Last Of Us Part II‘den 8 dakikalık bir oynayış videosu paylaşılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu