Sinema ve Dizi Haberleri

The Walking Dead 10 Sezon Ne Zaman Başlıyor?

TeknoBH Google Haberler

The Walking Dead 10 sezon ne zaman yayına başlıyor? Merakla beklenen The Walking Dead 10 sezon hakkında önemli gelişmeler var. İşte Detaylar

The Walking Dead 10.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dijital televizyon platformu Tivibu’da Mart ayında birbirinden önemli içerikler ekranlarda izleyiciler ile buluşacak. FX kanalında yayınlanan ve bir zamanların efsanesi olarak gösterilen The Walking Dead 10.sezon’u yayınlanmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin dijital dönüşüme liderlik yapan Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, izleyicilerin hayranlıkla izlediği yapımları Mart ayı boyunca izleyiciler ile buluşturacak. Tüm içeriklere Tivibu ve Tivibu Go uygulaması üzerinden mobil, web ve Smart TV ekranlarından erişilebilecek.

The Walking Dead 10 sezon ne zaman yayında olacak?

The Walking Dead 10.sezon ABD yayınından bir gün sonra, her Pazartesi 21:30’da ilk kez ve yalnızca FX kanalında olacak. Dizinin 10. sezonunun tüm bölümleri ise Tivibu Seç İzle/ Dizi klasöründe ekranlara gelecek. Aynı zamanda geniş izleyici kitlesine sahip olan Doctor Who’da zaman lordu tarihe yapılan müdahalelere engel olmak için yeni maceralara atılıyor FOXCRIME kanalında yayınlanacak olan MacGyver ile Bull dizileri 5’inci, NCIS: New Orleans da 7’nci sezonlarıyla Seç İzle/ Dizi klasöründe olacak.

The Walking Dead 10.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Walking Dead 10 sezon dışında neler var?

Yeni yapımların yer aldığı Kırmızı Halı klasöründe yayınlanan “Witches“, aynı isimli romandan beyazperdeye uyarlandı. Filmde, cadıların gerçek olduğu keşfeden ve onlarla savaşmak zorunda kalan yedi yaşında ki bir çocuk ve babaannesi zorlu bir maceraya atılıyor. 8 Mart tarihinde platforma yüklenecek olan Süper Zeka’nın başrolünde Melissa McCarthy oynuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu