Sinema ve Dizi Haberleri

The Witcher, 3.Sezon Onayını Aldı

Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix'in popüler dizisi The Witcher, 3.sezon onayını aldı.

TeknoBH Google Haberler

İnternet yayıncılığına ilk giren isimlerden olan Netflix, popüler dizisi The Witcher, 3.sezon onayını aldı. Sevilen dizinin yeni sezonun da bizleri neler bekliyor?

netflix-the-witcher-blood-origin-duyurdu-2

Başrolünde Henry Cavill’in yer aldığı popüler dizinin ilk sezonu genel olarak izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı. Kitap ve oyun uyarlamalarının ekranda genellikle başarısız olduğu göz önüne alınırsa Netflix ilk sezonda büyük bir iş başarmıştı. Dizinin ikinci sezonu da çekim aşamasındaydı.

The Witcher, 3.Sezon Onayını Aldı

Görünüşe göre Cavill ve rol arkadaşları, 3.sezon için bir kez daha kamera karşısına geçecek ve ikinci sezon çekimleri biter bitmez Geralt ve ekibi maceralarına devam edecek. 3.sezon hakkında bilgi Netflix ekiplerinden çıkmadı. Batı Amerika Yazarla Loncası‘nda bulunan bir sayfada The Witcher‘ın 3.sezonu yer alıyor. Bu habere göre dizinin yapımcısı ve sorumlusu da bir kez daha Lauren S.Hissrich olacak.

the-witcher-3-sezon-onayini-aldi

The Witcher‘ın 3.sezonuyla ilgili Batı Amerika Yazarlar Loncası bilgilere erkenden erişebilmek için iyi ve güvenilir bir kaynak oldu. CD Projekt Red‘in meşhur ve sevilen oyun serisi The Witcher özünde bir kitap serisinden uyarlanmıştı.

Dizinin ikinci sezon çekimleri her ne kadar başlamış olsa da koronavirüs salgını yüzünden aksayan süreçte, Thue Ersted Rasmussen‘in yerine başka bir oyuncunun kadroya dahil edilmesi gerekti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu