Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Thodex Battı Mı? Resmi Açıklamalar Geldi

TeknoBH Google Haberler

Türkiye’de bazı ilkleri yaşatan Thodex battı mı? Thodex kripto para borsasında battığı yönünde iddialar gündemde dolaşıyor. Peki doğru mu?

Thodex Battı Mı? Resmi Açıklamalar Geldi

Kripto para dünyası henüz yeni yeni güçlenmeye başladı. Sadece dünyada değil aynı zamanda Türkiye’de birçok şirket bu tür borsalara giriş yaptı. Sosyal medya platformlarında şu aralar bazı dedikodular dolaşıyor. İddialara göre bazı kullanıcılar ilk etapta Thodex isimli borsada kripto para alıp satma işlemlerini yapamadı. Hemen ardından da para çekme konusunda bazı zorluklar yaşandı.

Kullanıcılar bu problemleri yaşadıktan sonra yavaş yavaş resmi siteye ulaşmakta zorluklar yaşandı. Kısacası bu kripto para borsası kademe kademe kendisini geriye doğru çekti. Bunun üstüne kullanıcılar büyük bir korku yaşadı. Türkiye’nin köklü isimlerinden Thodex battı mı? Bu iddialar doğru mu?

Thodex battı mı?  Thodex açıklamalar yaptı

Birçok şirket farklı alanlarda gündeme gelmeyi başardı. Bazıları özellikle kampanyalar kullanarak adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde bu büyük kripto para borsası 2 milyon dogecoin dağıtacağını söylemişti. Aslında söylediğini de yaptı ve kullanıcılara 2 milyon dogecoin dağıttı.

Thodex Battı Mı? Resmi Açıklamalar Geldi

Bu tür kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şirket hemen ardından 20 Nisan 2021 tarihinde bir açıklama yaptı. Bazı kullanıcıların para çekme sorunları yaşadığını ve bu nedenle planlı bakım çalışması yapmaları gerektiğini açıkladı. Ayrnı zamanda bu çalışma yaklaşık olarak 6 saat sürecek. Yapılan açıklama sonrasında site tamamen kontrolden çıktı.

Bu kripto para borsası Türkiye’nin ilk global kripto para borsası olarak kayıtlara geçti. Dünya çapında bilinirliği olan banka ve font şirketleri ile çalıştığını söylüyordu. Ancak kullanıcıların para çekme işlemini yapamaması ve siteye erişememesi güvenirliğini tamamen sıfırladı.

Thodex tarafından kripto para borsası ile ilgili olarak resmi bir açıklama yaptı. Yapılan resmi açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu