Sinema ve Dizi Haberleri

Transformers: War For Cybertron Trilogy’nin Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Netflix  Türkiye, bu ay sonunda izleyicilerle buluşacak olan Transformers: War For Cybertron Trilogy’nin fragmanı yayınlandı

transformers-war-for-cybertron-triloghy-fragmani-yayinlandi

 

190’dan fazla ülke 183 milyon ücretli kullanıcıya hizmet veren Netflix‘in 2020 yılında animasyon içeriklerine daha fazla yatırım yapacağını geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Bu durumda birçok yeni animasyon içeriği yayınlayacak olan firma, bu içeriklerden biri olan Transformers:War for Cybertron Trilogy: Kuşatma‘dan yeni bir fragman yayınladı.

Türkçe altyazıyla yayınlanan fragman, Autobotl’lar ve Decepticon’lar arasında ki yıkıcı iç savaşı konu alıyor. Transformers evreninin kökenlerinin anlatılacağı bu öyküde, Transformers’in ana gezegeni olan Cybertron‘a daha yakından bakma fırsatımız olacak.

Transformers: War For Cybertron Trilogy kısaca bahsedecek olursak :

Yapımcılığını Rooster Teeth’in üstlendiği anime serisinin Netflix’te yer alan hikayesinden kısaca bahsedelim.

Autobot ve Decepticon robotları arasındaki yıkıcı iç savaşın son saatleridir. Gezegenleri Cybertron’u harap eden bu savaş, kırılma noktasındadır. Liderler Optimus Prime ve Megatron, kendi dünyalarını kurtarmak ve halklarını birleştirmek istemektedir,fakat her ikisi de kuralları kendi belirlemek ister. Bu çatışmayı bitirmek isteyen Megatron, Cybertron gezegeninde ki tüm yaşamın ve gücün kaynağı olan Allspark’ı kullanarak Autobot’ları yeniden biçimlendirmeyi ve böylece Cybertron’u birleştirmeyi planlar”.

transformers-war-for-cybertron-triloghy-fragmani-yayinlandi-1

Transformers: War For Cybertron Trilogy: Kuşatma, 30 Temmuz‘da Netflix izleyicilerinin beğenisine sunulacak.  Şimdi sizi Türkçe altyazılı fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Transformers: War For Cybertron Trilogy’nin Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu