Güncel Haberler

Türk girişimcilerin yeni buluşu:Socialhunters

TeknoBH Google Haberler

Türk girişimciler tarafından geliştirilen Socialhunters uygulaması analizleriyle ön plana çıkmaya hazırlanıyor. İşte Türk girişimcilerin yeni buluşu:Socialhunters

turk-girisimcilerin-yeni-bulusu-socialhunters

Türk girişimciler tarafından tasarlanan ve tamamen yerli analiz programı olan Socialhunters, Reports+ ve XProfile gibi rakiplerine oranla ekip, doğru veri analizlerini kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

Türk girişimcilerin yeni buluşu:Socialhunters

Dünya genelinde bir hayli aktif olarak kullanılan sosyal medya uygulaması olan Instagram için birçok program geliştirildi. Hem iOS hem de Android platformlarında yüzlerce erişmek ve kullanım sağlamak mümkün olduğunu biliyoruz. Peki bahsettiğimiz uygulamalar kullanıcılarına bu verileri ne kadar doğrulukla paylaşıyor? yada kullanıcılar kullanırken güvenliğini ihlal ediyor mu? Tamamen Türk girişimciler tarafından, analiz işini yerli yazılım sistemleri ve daha güvenli şekilde sunmak için çalışmalara başladılar.

İddialarına göre rakiplerinin kullanıcılarına sunmuş olduğu yanlış veriler yerine Socialhunters ile doğru bilgi analizlerini kullanıcılardan gelen geri bildirimler ve güvenlik esaslarıyla oluşturmayı hedefliyor. Henüz girişimin başlarında olan Socialhunters, kullanıcıları için medya,hikaye,post analizleri sunuyor.

turk-girisimcilerin-yeni-bulusu-socialhunters-1

Firmanın topladığı verilere göre son 3 ayda yaklaşık 3000 kullanıcıdan yapılan veri analizlerine göre toplam 15000 anonim hikaye izlenmiş, bu kullanıcılara hikayesini toplam 25000 kişi gizlemiş, şu anda bu kişilerin 14000’i hikaye gizlemeyi kaldırmış.

Socialhunters’ı nereden indirebiliriz?

Socialhunters’ı şu anda için web sitesi üzerinden indirebilirsiniz ve aynı zamanda Android işletim sistemi kullanan kullanıcılar Play Store‘dan indirip kullanabilirler. iOS tarafında ise şuan için destek verilmiyor.

 

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu