Güncel Haberler

Türk Telekom hediye internet dağıtmaya devam ediyor

Türk Telekom abonelerine özel internet hediyeleri dağıtmaya devam ediyor.

TeknoBH Google Haberler

Türkiye’nin önde gelen mobil operatörleriden biri olan Türk Telekom abonelerine özel hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Türk Telekom geçtiğimiz ay 65.411 milyon hediye internet dağıttı.

turk-telekom-iddiaları-yalanladi

Ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Türk Telekom, öğrencilere özel birçok uygun fiyatlı paketler sunmaya devam ediyor. Öğrencilerin özel tercihi olan Türk Telekom bu durumu fark edip kullanıcılarını mağdur etmemek için yeni ve önemli kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Genellikle tercih edilen kampanyalardan biri de Sil Süpür.

Türk Telekom hediye internet dağıtmaya devam ediyor

Türk Telekom, Sil Süpür’den her hafta sunduğu hediyelerle artan mobil internet ihtiyacına destek oluyor. Türk Telekom, Sil Süpür ile 2020’nin ilk altı ayında müşterilerine 417 milyon GB mobil internet hediye etti.

Herkes için erişebilir iletim sağlamayı planlayan Türk Telekom, Sil Süpür’le kullanıcılarına neredeyse her ay milyonlarca GB internet hediye dağıtıyor. Türk Telekom‘un Online İşlemler uygulaması üzerinden erişebilen Sil Süpür’le yılın ilk altı ayında bireysel kullanıcılarına hediye edilen toplam internet 417 milyon GB’a ulaştı.

turk-telekom-hediye-paketleri

Türk Telekom Mobil Hizmetler Pazarlama Direktörü Yeşim Arı, ” Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözüm ve fırsatlar sunuyoruz. Türk Telekomluların mobil iletişim deneyimini her geçen gün bir üst seviyeye taşımak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Türk Telekom‘un  ” Sil Süpür ” hediyeleri her hafta Çarşamba ve Cuma günleri güncelleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu