Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Türk Telekom Ramazan Kampanyalarına Devam Ediyor!

TeknoBH Google Haberler

Türk Telekom Ramazan kampanyaları ile devam ediyor. Operatör devi Ramazan ayı boyunca 10 GB internet dağıtacak. İşte Detaylar

Türk Telekom Ramazan Kampanyalarına Devam Ediyor!

Türk Telekom, Ramazan’da internet ve dakika hediye dağıtarak müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Türk Telekom’a numarasını taşıyan veya yeni hat alan bireysel faturalı hat müşterileri, 31 Mayıs 2021 tarihine kadar gece 01:00 – 06:00 arasında geçerli 10 GB internet, her yöne 500 dakika ve Türk Telekomlularla sınırsız konuşma hediyeleri arasında dilediklerini seçebiliyorlar.

Türk Telekom Ramazan kampanyalarına nasıl katılabilirsiniz?

Ramazan kampanyalarına katılmak için RAMAZAN 2021 yazıp 5555‘e SMS göndermeniz yeterli olacak. Türk Telekom’un hediye kazandıran platformu Sil Süpür, her hafta güncellenen hediyelerle müşterileri bol bol GB ve hediye dakikalar ile buluşturuyor. Ramazan ayı boyunca faturalı ve faturasız tüm müşteriler, hediye dakikalara ve en az 10 GB internete hak kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Ramazan Kampanyalarına Devam Ediyor!

Türk Telekom bireysel faturalı hat müşterilere ayrıca Ramazan ayında gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere, aylık ek 30 GB’lık sahur paketini 9,18 TL’ye, Online işlemler uygulamasından veya Sahur 30 GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca bireysel faturasız hat müşterileri ise haftalık 20 GB paketini 20 TL’ye satın alabilirsiniz.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu