Mobil Haberleri

Türk Telekom rekor kırdı!

Türkiye'nin telekomünikasyon alanında ki önemli isimlerden biri olan Türk Telekom rekor kırdı!

TeknoBH Google Haberler

Türkiye’nin telekomünikasyon alanında ki önemli isimlerden biri olan Türk Telekom mobil uygulamada rekor kırdı! Detaylar haberimizde:

turk-telekom-mobilde-rekor-kirdi

Ülkemizde çok fazla kullanıcıya sahip olan operatör Türk Telekom, Koronavirüs salgınından dolayı müşterilerini  şubelere yönlendirmek yerine Türk Telekom’un online alt yapısın kullanmayı tercih etmişti. Bu durumdan dolayı Türk Telekom salgın döneminde ki alt yapı hizmetinden dolayı rekor kırdı.

Türk Telekom rekor kırdı!

Türk Telekom’un konu ile ilgili yaptığı açıkla şu şekilde:

Türk Telekom’un hayatı kolaylaştıran mobil uygulaması ‘ Online İşlemler’in kullanımı geçen yıla oranla yüzde 64 arttı. Koronavirüs nedeniyle uzaktan işlemlere olan rağbetle,Nisan ayında uygulama 181 Milyon kez ziyaret edilerek rekor kırdı.

Yenilikçi yaklaşımıyla Türkiye’de dijitalleşmenin öncülüğünü yürüten Türk Telekom’un ‘Online İşlemler’ mobil uygulaması, Nisan ayında kullanım rekoru kırdı. Koronavirüs’e karşı koruma için ‘Evde Kal’ çağrısına uyan Türk Telekomluluar, işlemlerini evde yapmak için dijital dünyanın kolaylıklarını cep telefonlarına taşıyan ‘ Online İşlemler ‘ uygulamasına yöneldi.

Mobil,evde internet ve ev telefonu aboneliklerine ait tüm işlemlerin tek bir uygulama üzerinden yapılabildiği Online İşlemler’e giriş sayısı son bir ay içerisinde 181 milyona ulaştı.Aylık tekil giriş sayısı 12 milyon’un üzerine çıktı. Uygulamanın kullanımı 2019’un aynı dönemine göre yüzde 64 artış gösterdi.

turk-telekom-rekor-kirdi-

Tek dokunuşla bütün işlemlerini yapabilirsin!

Türk Telekom‘un, ‘ Online İşlemler ‘ inde fatura bilgilerini öğrenme,fatura ödeme, TL yükleme veya TL gönderme gibi bir çok hizmet kullanıcılarına sunuyor.Bunların yanı sıra İnternet ve Tivibu gibi servislere yeni üyelik başvurusu da yapabiliyorsunuz.Türk Telekom’un geliştirilen Online İşlemler hizmetini daha da arttırılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu