Güncel Haberler

Türk Telekom upload hızını yeniden arttırıyor

TeknoBH Google Haberler

Türk Telekom, kullanıcılarına daha iyi bir internet hizmeti vermek adına Fiber ve VDSL abonelerinin upload hızını yeniden arttırıyor. İşte Detaylar

her-eve-internet-müjdesi

Koronavirüs pandemisi sürecinde birçok servis sağlayıcısının aldığı kararla upload yükleme hızı tekrardan arttırılıyor. Upload hızının yükseltimesi kararı ilk olarak Türk Telekom‘dan geldi.

Türk Telekom upload hızını yeniden arttırıyor

Türk Telekom, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte, kullanıcılarının upload hızını fatura ek bir ücret yansıtmama şartıyla 31 Ağustos tarihinden itibaren upload hızını 2 katına çıkartıyor. Türk Telekom‘un Fiber ve VDSL aboneleri ile Türk Telekom altyapısını kullanan internet servis sağlayıcılardan hizmet alan tüm kullanıcılar bu hizmetten 1 Ekim 2020‘ye kadar faydalanabilecek.

Açıklamalara göre yükseltilecek olan hız için herhangi bir başvuru yapmaya gerek yok. Ancak bu hizmetten yararlanmak için Türk Telekom‘un yada Türk Telekom altyapısını kullanan Fiber veya VDSL abonesi olmak gerekiyor. Türk Telekom abonesi olan ADSL kullanıcıları bu hizmetten yararlanamayacaklar.

Şimdilik sadece Türk Telekom abonelerinin yararlanacağı bu hizmetten diğer servis sağlayıcılarının da bu tarz bir hizmet sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu