Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

TurkNet Çöktü Mü? İşte Detaylar

TeknoBH Google Haberler

TurkNet kullanıcıları kısa bir süredir internet erişim sorunları yaşıyor. Henüz nedeni belli olmayan sorundan dolayı internet kesintileri mevcut. Peki, TurkNet çöktü mü?

Turknet Sistemleri Çöktü Mü? İşte Detaylar

İnternet dünyasında zaman zaman sorunlara şahitlik ediyoruz. İnternet devi Google, Facebook, Instagram, Twitter ve WhatsApp gibi platformlar bile nadir de olsa çökme sorunları yaşıyor. Kısa bir süre önce bu duruma benzer bir durumda TurkNet‘te yaşanıyor.

TurkNet çöktü mü? DownDetector verileri paylaşıldı

Downdetector’de paylaşılan verilere göre, TurkNet kullanıcıları şu sıralar internet sorunları yaşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından Twitter üzerinden paylaşılanlara göre, TurkNet kullanıcıları büyük bir internet erişim sorunu yaşıyor. Henüz kaynağı belli olmayan bir nedenden dolayı evlerde ki router ışıklarında internet simgesi kırmızı olarak yanıyor.

Hatta sosyal medya platformlarında paylaşılan bilgilere göre TurkNet’in Online İşlemler sayfasında ki hesaplara bile giriş yapılamıyor. Bu sorun için önümüzde ki bir kaç saat içerisinde kurum tarafından resmi bir açıklama gelecektir diye düşünüyoruz. Yaşanan sorunların nedeni açıklandığı taktirde bizlerde sizlere kısa bir süre içerisinde aktaracağız.

Peki, sizler TurkNet mi kullanıyorsunuz? Bir süredir internet sorunları arka arkaya gündeme geliyor. Kullandığınız servis sağlayıcısında böyle bir sorun ile karşılaştınız mı? Bu konuyla ilgili olarak neler düşünüyorsunuz?

Konuyla ilgili yeni gelişmeler oldukça, yazımız güncellenecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu