Güncel Haberler

Twitter kullanıcıları erişim sorunu yaşıyor!

TeknoBH Google Haberler

Son günlerde yaşadığı sorunlar ile gündemden düşmeyen Twitter, dün gece itibariyle kullanıcıları erişim sorunu yaşıyor!

twitter-ucretli-abonelik-sistemi-geliyor

Son günlerde yoğun siber saldırılara maruz kalan Twitter yine benzer durum ile gündemde. 4 Temmuz gecesi saat 03:00 civarında yaşanan olayda Avrupa, Rusya, Türkiye, Asya ve Amerika kıtasında bazı ülkelerde kullanıcılar erişim problemi yaşandığı görüldü. Twitter kullanıcı şikayetleri ve Down Dedector sitesinin paylaştığı verilere göre bazı ülkelerde kullanıcılar uygulamaya erişim problemi yaşıyor.

Twitter kullanıcıları erişim sorunu yaşıyor!

Erişim problemi gece 03:00 – 06:00 saatleri arasında yaşanıp ve şuan için sorun ortadan kalkmış olsa da  kullanıcılar hesaplarına erişmek istediği zaman ” böyle bir hesap yok ” uyarısı ile karşılaştıkları ve bazı kullanıcılarının paylaşım limitini doldurduklarını belirten bir uyarı aldıkları söyleniyor.

twitter-kullanicilari-erisim-sorunu-yasiyor

Güvenlik sorunlarıyla sık sık gündeme gelen Twitter, geçtiğimiz günlerde mavi tik hesaplar ve ünlü kişilerin hesaplarının ele geçirilmesi ve hesaplardan bitcoin istenmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha sonra bu hesaplar kurtarılıp sahiplerine teslim edilmiş olsa da güvenlik problemi ile gündeme gelen Twitter bu problem ile ilgili daha neler yaşayacak bekleyip göreceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu