Güncel Haberler

Twitter’a ücretli abonelik sistemi geliyor

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde en çok aktif kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter için yeni iddialar ortaya atıldı. Bu iddialar Twitter’a ücretli abonelik sistemi geleceği yönünde olduğu söyleniyor.

twitter-guvenlik-acigini-acikladi

Son bir kaç aydır gündemden düşmeyen Twitter için yeni bir iddia ortaya atıldı. Söz konusu Twitter’ın yeni bir projesi olduğu söyleniyor. Peki Twitter’ın yeni projesi nedir?

Twitter’a ücretli abonelik sistemi geliyor

Twitter tarafından geçtiğimiz gün yayımlanan bir iş ilanında üyelik sistemi ile ilgili söylentiler tekrardan gündeme geldi. Kısa bir süre önce Twitter yeni abonelik platformu için iş ilanı güncellemesi yaptı ve bununla birlikte abonelik sistemi ile ilgili meraklar gittikçe daha çok artmaya başladı. Önce ki günlerde Twitter’ın CEO’su yaptığı açıklama ile abonelik sisteminin söylentiler ibaret olmadığını kanıtlamış oldu.

twitter-ucretli-abonelik-sistemi-geliyor

Twitter’ın CEO’su ne açıklama yaptı?

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama da, bu yılın sonlarına doğru kullanıcıları farklı yaklaşımlar ile test etmeye başlayacağını söylemişti. Bu açıklama ile birlikte yeni bir gelir modelinin reklam platformu ile birlikte tamamlayıcı bir rol üstleneceğini de sözlerine eklemişti. Daha sonra açılan bu yeni iş ilanında yeniden Twitter’a ücretli abonelik sistemi geliyor düşüncesini gündeme getirmiş oldu.

Dipnot olarak eklemek isteriz ki, şuan için herhangi bir detay netleşmiş değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu