Oyun Haberleri

Ubisoft, 19 Aralık’a Kadar Her Gün Ücretsiz Oyun Sunacak

TeknoBH Google Haberler

Ubisoft, 19 Aralık’a kadar devam edecek yılbaşı kampanyası başlattığını duyurdu. Bu kampanya da Ubisoft, 19 Aralık’ kadar her gün ücretsiz oyun dağıtacak. İşte Detaylar

ubisoft-19-aralik-tarihine-kadar-ucretsiz-oyun-dagitacak

Ubisoft, 19 Aralık‘a kadar devam edeceği yılbaşı kampanyasını başlattığını duyurdu. Bu kampanya kapsamında oyunculara her gün, bir oyun ya da oyun içi içerik hediye edilecek. İlk hediyelerini dağıtmaya başlayan Ubisoft, Assassin’s Creed: Valhalla için çok özel içerikler sunuyor.

Kısa bir süre önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Epic Games‘in yılbaşına kadar 15 gün boyunca, her gün bir oyunu ücretsiz olarak sunacağını paylaşmıştık. Yılbaşında oyun severleri düşünen tek platform Epic Games değilmiş. Önemli isimlerden biri olan Ubisoft da benzer bir adım atarak, oyun severleri mutlu etmeye çalışacak.

Ubisoft’un açıklamasına göre, bugünden itibaren 19 Aralık tarihine kadar her gün, bir ücretsiz içerik ya da oyun ile karşımıza çıkacak. Dünya genelinin de katılabileceği bu kampanyaya oyunların yanı sıra oyun içi içerikler de kullanıcılara ücretsiz olarak sunulabilecek. Bugünkü kampanyaya örnek vermemiz gerekirse, şirketin en yeni oyunlarından biri olan Assassin’s Creed: Valhalla için bazı özel içerikler sunuluyor. Ayrıca oyuna sahip olmasanız bile bu özel içerikleri, kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Ubisoft, Bugün Hangi İçeriği Ücretsiz Paylaşıyor

ubisoft-19-aralik-tarihine-kadar-ucretsiz-oyun-dagitacak-1

Ubisoft tarafından başlatılan bu kampanya kapsamında sunulan Assassin’s Creed: Valhalla özel içerikleri, an itibariyle alınabiliyor. Bu ücretsiz içeriğin içerisinde özel bir kostüm paketi ve karakter güçlendirme paketi yer alıyor.

Ubisoft’un 19 Aralık’a kadar sunduğu kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?

  • Kampanya sayfasına erişin
  • Şimdi Kaydolun” butonuna tıklayın.
  • Ubisoft hesabınızla giriş yapın. Hesabınız yoksa yeni bir hesap açın
  • Hediyeniz, Ubisoft hesabına otomatik eklenecek.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamada, kampanya kapsamında hangi oyun veya içeriklerin ücretsiz olarak sunulacağı açıklanmadı. Bu sebepten dolayı her gün, yukarıda sizlerle paylaştığımız bağlantıya erişmeniz gerekecek.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu