Oyun Haberleri

Ubisoft yeni mobil oyunu Tom Clancy’s Elite Squad’ı ücretsiz yayınladı

Ekip oluşturarak savaşlara girebileceğimiz Ubisoft'un yeni oyunu yayınlandı.

TeknoBH Google Haberler

Ubisoft yeni mobil oyunu olan ve asker takımları oluşturup 5v5 savaşlara gireceğimiz yeni Tom Clancy’s Elite Squad’ı oyununu ücretsiz yayınladı. İşte Detaylar

tom-clancy-elite-squad-ubisoft

Watch Dogs, Assassin’s Creed, Far Cry gibi birçok sevilen oyunun geliştiricisi olan Ubisoft, en yeni mobil oyunu olan Tom Clancy’s Elite Squad’ı hem iOS hem de Android versiyonlarında tüm mobil oyunseverlere ücretsiz olarak sundu.

Ubisoft yeni mobil oyunu Tom Clancy’s Elite Squad’ı ücretsiz yayınladı

Grafik konusunda çok iddialı olan oyun, dünyayı tehdit eden yeni bir tehlikeye karşı en iyi ve ikonik karakterleri toplayarak kendi elit asker ekibinizle düşmanlara karşı mücadele vereceğiniz bir oyun.

Farklı mekanlarda 5v5 çatışmalara komutan olarak katılacağınız Tom Clancy’s Elite Squad’ın boyutu, Android sürümünde indirilen cihaza göre değişkenlik gösterse de, iOS’ta oyun içi indirmeler hariç 204.8 MB.

Yaş sınırı (16+) bulunan oyun Android 5.0, iOS 13.0 ve sonrasında çıkan tüm işletim sistemlerini destekliyor. Tom Clancy’s Elite Squad‘ı Android cihazlarda indirmek istiyorsanız buraya, iOS cihazlarda indirmek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

Tom Clancy’s Elite Squad tanıtım videosu:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu