Oyun Haberleri

Ücretsiz F1 2018 oyunu için bugün son gün!

TeknoBH Google Haberler

Eğer sizde ücretsiz F1 2018 oyununa sahip olmak istiyorsanız F1 2018 oyunu için bugün son gün!

f1-2018-oyunu-ucretsiz-oldu

Uzun zamandır ücretsiz olarak dağıtılan oyunların sayısı bir hayli fazla arttı. Özellikle PC oyuncularının bu konuda şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Zira Epic Games Store bir ara işi abartarak GTA V, Civillization 6, Ark gibi popüler olan oyunları arka arkaya ücretsiz olarak oyunculara sunmuştu.

Daha sonrasında Ubisoft, Steam gibi isimlerde çeşitli oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunmaya başladılar. Şimdi bu isimlere Humble Store da eklendi. Aslında bakılırsa Humble Store uzun bir zamandır kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunuyor ancak sunulan ücretsiz oyunlar çok da popüler olmadığı için duyulmuyor.

Ücretsiz F1 2018 oyunu için bugün son gün!

Humble Store tarafından ücretsiz olarak sunulan oyunlardan biri de F1 2018 oldu. Geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak Humble Store abonelerine sunulan oyun 10 Ağustos tarihinde yani bugün itibariyle tekrardan ücretli olarak kullanıcılara sunulacak.

f1-2018-oyunu-ucretsiz-oldu-1

Dilerseniz Humble Store üzerinden kodu alarak F1 2018‘i Steam hesabınızdan aktif edebilirsiniz. Bu oyunu ücretsiz olarak satın almak isterseniz kısıtlı süreniz olduğunu unutmayın. F1 2018 oyunu bu akşam 23:00’a kadar ücretsiz olarak sunulacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu