Samsung HaberleriMobil Haberleri

Ulaşılabilir fiyatıyla dikkatleri çeken Galaxy Fold Yolda!

TeknoBH Google Haberler

Samsung’dan kullanıcılarına bir jest, ulaşılabilir fiyatı ile Galaxy Fold modeli geliyor. İşte yeni model hakkında ki detaylar

Telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung geçtiğimiz yıl katlanabilir ekran akıllı telefon modelini görücüye çıkarmıştı. Galaxy Fold ismiyle satışa sunulan model yaklaşık 2000 Dolara satılıyordu.

Bu yılın başlarında Galaxy Fold‘da göre biraz daha ekonomik bir model Galaxy Z Flip‘i satışa sunulmuştu.Avrupa’da 1380 Dolar civarında satılan telefon ülkemizde satış fiyatı olarak 14.600 TL civarı olarak açıklanmıştı.

Samsung’dan Katlanabilir Ekran Akıllı Telefon için Jest!

Bilgisini verdiğimiz iki modelde istediği satışa ulaşamayan Samsung şimdide Galaxy Fold Lite modeliyle deneyecek. Cihaz hakkında sosyal medyaya sızdırılan bilgilere göre yeni çıkacak olan modeli 950 – 1150 dolar arasında bir fiyata satışa sunulacağı oldu.

Yeni çıkacak olan Samsung Galaxy Fold Lite modeli üst segment telefonlar ile aynı seviyede olduğunu söyleyebiliriz.Bizlerin tahmini Galaxy Fold Lite modeli ülkemizde yaklaşık olarak 10.000 TL civarında satılabileceğini düşünüyoruz.

Teknik olarak tam detayları açıklanmadı ama Samsung fiyattan kısacağını söylerken teknik olarak neler bekleyecek bizleri , merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu