Güncel Haberler

Ünlü YouTuber gözaltına mı alındı?

TeknoBH Google Haberler

İlginç videoları ile tanınan ünlü YouTuber Ruhi Çenet gözaltına mı alındı?  Ruhi Çenet, kısa bir süre önce açıklama yaptı!

unlu-youtuber-gozaltinami-alindi

Dünya genelinde en aktif çevrimiçi video izleme platformu olan YouTube, üreticilerin açmış olduğu kanal üzerinden paylaşılan videoların etkileşimine göre ciddi paralar kazanılan platform diyebiliriz. Ülkemizde tanınan ve YouTuber olan Ruhi Çenet hakkında bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü YouTuber gözaltına mı alındı?

İlginç videolar çeken ve bunları takipçileriyle paylaşan Ruhi Çenet’in gözaltına alındığı iddia gündeme bomba gibi düştü. Ünlü YouTuber’ın takipçileri bu haber ile şok olurken, gözaltı sebebinin suçu ve suçluyu övmek olduğu iddia ediliyor. Bu suçlamaların kaynağı ise geçtiğimiz günlerde Ruhi Çenet‘in paylaşmış olduğu Adana/Hürriyet Mahallesi hakkında ki videolar olarak gösterildi.

Diğer yandan ünlü YouTuber konu ile ilgili Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Yapılan açıklama ise şu şekilde ” Dün yayınlamış olduğumuz videoyu bazı yanlış anlaşılmalara sebep olması endişesiyle kaldırdım. Bir sonra ki videoda görüşmek üzere.. ” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu