Xiaomi HaberleriMobil Haberleri

Uygun fiyata Xiaomi Redmi 9A geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Uzun zamandır akıllı telefon pazarında adını sıkça duyduğumuz Xiaomi’den uygun fiyata Xiaomi Redmi 9A geliyor! Redmi 9A hakkında ki detaylar.

xiaomi-redmi-9a-modeli-geliyor

Akıllı telefon pazarında uygun fiyatlı modelleriyle adı sıkça anılan Xiaomi, uygun fiyatlı model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Redmi 9 ülkemizde satışa sunulmuştu. Yurtdışı fiyatı 170 dolar civarında olan Redmi 9‘un ülkemizde ki fiyatı 3000’den satışa sunulması kullanıcılar tarafından büyük tepki toplamıştı. Kullanıcılar tarafından tepkiler çoğalınca Xiaomi’den müjdeli haber geldi. Uygun fiyata Redmi modeli geliyor.

Uygun fiyata Xiaomi Redmi 9A geliyor!

Uygun fiyatlı modelleriyle sıkça ismi anılan Xiaomi, yeni modeli Redmi 9A giriş segmentine hitap eden bir model. Geçtiğimiz günlerde FCC’den onay alan Redmi 9A’nın bazı özellikleri sızdırıldı. MediaTek tarafından geliştirilen giriş seviyesi bir yonga seti kullanılacağı düşünülüyor ve telefon sistemin de 3 GB RAM destekleyecek. 4900 mAh batarya kapasitesi ile kullanıcılarını tatmin edeceği düşünülmüyor. Telefonun arka kamerasında yalnızca tek modül olacağı söyleniyor.

android-11-guncellestirmesi

Xiaomi büyük ihtimalle yeni çıkartacağı Redmi 9A modelinin fiyatının 100 Dolar’ın altında olacağını düşünüyoruz. Ancak önemli bir detay ise yeni modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği. Gelse bile yaklaşık olarak 2500 TL civarı olacağını düşünüyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu