Donanım Haberleri

Uygun fiyatlı akıllı televizyonlar geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Çin merkezli akıllı televizyon üreticisi olan TCL tarafından paylaşılan bilgilere göre uygun fiyatlı akıllı televizyonlar geliyor! Marka, önümüzde ki aylarda ülkemizde satışa sunacak.

tcl-uygun-fiyatli-akilli-televizyonlar-geliyor

Birçok farklı alanda fiyat/performans modelleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran TCL, şimdi de teknolojinin farklı bir bölümünde Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Çin merkezli şirketin bu sefer ki adımı ise akıllı televizyonlar oldu. Yurt dışında fiyat/performans olarak değerlendirilen TCL ürünleri, önümüzde ki aylarda uygun fiyatlı akıllı televizyonları ile Türkiye pazarına giriş yapacak.

Uygun fiyatlı akıllı televizyonlar geliyor!

Düşük fiyata üst düzey performans hedefi ile yola çıkan TCL, her geçen gün daha büyüyor. Markanın özellikle yurtdışında piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı akıllı televizyon modelleri neredeyse kapış kapış gidiyor. Aynı politika ile ülkemize giriş yapmak isteyen marka, uygun fiyatlı ürünlerini ülkemize getirmeye hazırlanıyor.

tcl-uygun-fiyatli-akilli-televizyonlar-geliyor-1

85 inçlik QLED TV modellerinden 40 inçlik LCD panelli televizyonlara kadar çok geniş yelpazeye sahip olan TCL, ülkemizde uygun fiyatlı akıllı televizyonlarını satmak için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Şirket şuan için bu ürünler ile ilgili fiyat bilgisi paylaşmıyor. Ülkemizde satışa çıkacak olan TCL ürünlerinin yapay zeka destekli ve Android işletim sistemine sahip olduğunu belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu