Mobil Haberleri

Uygun fiyatlı Alcatel 1S (2020) Türkiye’de

TeknoBH Google Haberler

Alcatel 1S 2020 modeli uygun fiyatıyla tüketicileri memnun edecek gibi görünüyor. Söz konusu model Türkiye’de satışa sunulacak. İşte Detaylar

Uygun fiyatlı Alcatel 1S (2020) Türkiye'de

Son zamanlarda fiyatları gün geçtikce artan telefonların orta segmentte olan bir telefonu almak bile artık bir hayli zorlaştı ama her şeye rağmen, fiyat performans diyebileceğimiz ürünler ülkemizde satışa sunulmaya da devam ediyor , bu ürünlerden bir tanesi de Alcatel 1S.

Yeni modelimiz TCL Communication tarafından üretilen Alcatel 1 S (2020),Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. Arka kamerada üç modülü bulunan telefon uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyat Performans bir telefon arıyorsan Alcatel 1S (2020) Türkiye’de !

Alcatel 1S (2020) modelinin arka kamera özelliği 13MP + 5 MP + 2MP ile sizlere yeni bir kalite sunuyor. 20 civarı ortamı tespit ederek kamera ayarlarını otomatik belirleyen Alcatel 1S (2020) , makro lens özelliği ile yakından çekim yapabiliyor ve son olarak süper geniş açılı kamera ile sizlere eşsiz bir farklılık yakalayabiliyor.

Donanım özellikleri kısaca bakacak olursak, 8 çekirdekli CPU ,32 GB hafıza ve 4000 mAh bataryasıyla performans kalitesinde sizleri memnun edeceğinden eminiz.

Alcatel 1S(2020) Tanıtım Videosu;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu