Huawei HaberleriMobil Haberleri

Uygun fiyatlı Huawei Enjoy Z detayları belli oldu

Huawei'nin uygun fiyatlı yeni modeli Enjoy Z'nin detayları nihayet belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon sektörünün önemli ismi Huawei, kısa bir süre önce tanıtacağı yeni uygun fiyatlı Huawei Enjoy Z modelinin detayları belli oldu. İşte Detaylar

Huawei-Enjoy-Z

Huawei tarafından kısa bir süre önce resmi olarak adı duyurulan Huawei Enjoy Z modelimiz söylendiği kadarıyla 24 Mayıs tarihinde buluşacağız ve bu yeni modelimizin 5G destekli olduğunuda belirtelim.Verilen bilgiler doğrultusunda Huawei‘nin en uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu olacağı söylendi. ABD ve Huawei arasında ki gerginlikten dolayı Huawei Enjoy Z modeli Google servisleri olmadan karşımıza çıkacağı aynı zaman da ayrıntılarıda netlik kazandı.

Uygun fiyatlı Huawei Enjoy Z detayları belli oldu

Huawei Enjoy Z modelimiz 3 farklı renk ile satışa sunulacak.Ekran panelinde damla çentiği taşıyacak model aynı zamanda parmak izi sensörünün ise yan tarafta taşıyor. Huaewi Enjoy Z modelinde LCD ekran kullanılıyor, ana kamerasında ise 48 MP + 8 MP + 2 MP üçlü kamera kullanılıyor. Modelimiz gücünü MediaTek Dimensity 800 işlemciden alacağı söylentilerine göre yüksek bir ihtimal ile 6.5″ ekranında 90Hz yenileme hızı bulunmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu