Donanım Haberleri

Uygun Fiyatlı Redmi EarBuds 2C ve Redmi SonicBass Tanıtıldı

Xiaomi'nin alt markası olan Redmi, oldukça uygun fiyatlı Redmi EarBuds 2C ve Redmi SonicBass modelini tanıttı.

TeknoBH Google Haberler

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası olan Redmi’nin oldukça uygun fiyatlı Redmi EarBuds 2C ve Redmi SonicBass tam kablosuz kulaklık modelleri tanıtıldı. İşte Detaylar

uygun-fiyatli-redmi-earbuds-2c-redmi-sonicbass-tanitildi

Oldukça uygun fiyatı ile dikkatleri çeken yeni tam kablosuz kulaklık modelleri Redmi tarafından tanıtıldı. Fiyat performans ürünler yapmayı başaran şirket, yeni ürünü olan Redmi EarBuds 2C ve Redmi SonicBass ile bu başarı sürdürmeyi planlıyor.

Uygun Fiyatlı Redmi EarBuds 2C ve Redmi SonicBass Tanıtıldı

Plastik bir taşıma kabı ile birlikte gelen Redmi Earbuds 2C, toplam da 12 saat çalma süresi sunuyor ve Micro USB portu üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklıkların yan yüzeylerinde bulunan dokunmatik alan ile kontrolleri mümkün. Aynı zamanda hem iOS hem de Android için sesli asistan desteği de mevcut. IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklık, su sıçraması ve tere karşı dayanıklılığı olduğu da özellikler arasında. Bluetooth 5.0 üzerinde bağlantı kuran kulaklık, birbirinden bağımsız olarak da çalışabiliyor ve istenirse mono veya stereo olarak da kullanılabilir.

uygun-fiyatli-redmi-earbuds-2c-redmi-sonicbass-1

Kulaklıkların her biri yalnızca 4.1 gram ağırlığına sahip. EarBuds 2C, siyah olmak üzere tek renk seçeneği ile kullanıcılarına sunulacak.

SonicBass Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SonicBass kablosuz kulaklık, boyun bantlı bir tasarıma sahip. Bant üzerinde ki tuşlar ile kontrol edilen kulaklık, 12 saat çalma süresine sahip. IPX4 sertifikasıyla birlikte su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklı kulaklık 9,2 mm sürücülere sahip ve görüşmeler sırasında arka plan sesini engelleyen çift mikrofona sahip.

Mavi ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak.

Redmi EarBuds 2C ve Redmi SonicBass fiyatları

Her iki kulaklık da Hindistan’ın çıkışına özel kısa bir süre için indirimli satılacak. Redmi EarBuds 2C, Hindistan’ın çıkışına özel 20 dolardan 18 dolara satılacak. Redmi SonicBass ise gene Hindistan’ın çıkışına özel 18 dolar yerine 14 dolar’a satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu