Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold 2’mi geliyor ?

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni uygun fiyatlı Galaxy Fold 2 modeli mi geliyor?

TeknoBH Google Haberler

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold 2’mi geliyor? Yeni katlanabilir telefonun detayları haberimizde

samsung-galaxy-fold-goruntusu-teknobh

Samsung Galaxy Fold modeli sosyal medyada dolaşan söylentilere göre kullanıcılar tarafından çok pahalı olduğu söyleniyordu. Kullanıcıların bu fikrini değiştirecek yeni Galaxy Fold versiyonu yolda olduğu söyleniyor. Alınan patentler de dış ekran yerine uzun ince bir bildirim ekranı kullanılacağı söyleniyor. Samsung Galaxy Fold gibi geniş bir ekrana sahip olan yeni modelde üçlü kamera kullanılacağı söyleniyor.

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold 2’mi geliyor ?

Samsung‘un önce ki modellerde kullanılan parçalardan yeni bir model yaratacağı söyleniyor, patentlere göre  parmak izi sensörünün yan tarafta konumlandırılacağıdır. Galaxy Fold yeni model için uygun fiyatlı olacağı söyleniyor ancak geniş ekran ve katlanabilir bir model olması uygun olacağını pek de göstermiyor diyebiliriz. Yeni Galaxy Fold modelinin yakında lanse edileceği söylentileri de mevcut ancak şuan için şirketten resmi bir açıklama yok.

samsung-galaxy-fold-katlanabilir-telefon

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Fold 2 yolda!

Samsung Galaxy Fold  hakkında geçtiğimiz aylarda bir çok detay netleşmişti. Geçtiğimiz günlerde son yapılan sızıntılara göre S Pen kalem ile geleceği söylenen Samsung‘un amiral gemisi katlanabilir yeni modeli hakkında tekrardan ufak bilgi vermek gerekirse, 6,23″ 2267×819 Piksel 60Hz bir OLED ekran yer almaktaydı. Model içerisin deki katlanabilir ekran 7,59″ 2213×1689 Piksel 120Hz bir OLED panel kullanıyordu. Ana kamerasında ise 12 MP + 16 MP + 64 MP bir kamera bulunduğu söylentileri var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu