Donanım Haberleri

Uygun Fiyatlı ZTE Watch Live Duyuruldu

ZTE' nin uygun fiyatlı yeni akıllı saat modeli duyuruldu. Peki ZTE Watch Live 'ın özellikleri ve fiyatı nedir?

TeknoBH Google Haberler

ZTE ‘nin yeni uygun fiyatlı akıllı saati Watch Live duyuruldu. Saatin özellikleri, tasarımı ve fiyatı fazlasıyla dikkatleri üzerine topluyor. İşte Detaylar

uygun-fiyatli-zte-watch-live-duyuruldu

Çin merkezli teknoloji devi ZTE, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Şirket akıllı telefon pazarında olduğu kadar giyilebilir teknoloji sektörüne de önem veriyor. Bu sektörde akıllı telefon sektöründe olduğu gibi söz sahibi ve başarılı olmak isteyen ZTE, Çin’de gerçekleştirdiği etkinlik ile beraber yeni akıllı saat modelini tanıttı. Huawei Watch Fit benzeri bir forma sahip olan yeni akıllı saat, özellikleri, tasarımı ve fiyatı ile oldukça dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Uygun Fiyatlı ZTE Watch Live Duyuruldu

240 x 240 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan 1.3 inç büyüklüğünde ki bir ekran ile gelen ZTE Watch Live, yalnızca 35 gram ağırlığında. IP68 sertifikası ile suya karşı dayanıklılığını kanıtlayan yeni akıllı bileklik tüm özelliklerinin yanı sıra kandaki oksijen oranını da ölçebiliyor. 24 saat kalp atış takibi, uyku takibi ve stres ölçümü gibi özelliklere de sahip olan pil de normal kullanımlarda 2 haftaya kadar gidebiliyor.

uygun-fiyatli-zte-watch-live-duyuruldu-1

Bahsi geçen ürünün özellikleri sizlere bahsettiğimiz gibi. Ancak Watch Live, bahsettiğimiz özelliklerinin yanında fiyatıyla da bir hayli dikkat çekecek gibi görünüyor. 35 dolar olarak açıklanan bedelin böyle bir ürün için oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Sektörde ki diğer akıllı bileklikler ile karşılaştırdığımız zaman Watch Live, en uygun fiyatlı akıllı saatlerden biri diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu