Mobil Haberleri

Vivo V2035 Özellikleri Geekbench’te Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Kısa bir süre önce FFC listelerinde görüntülenen Vivo V2035, şimdi de Geekbench’te ortaya çıktı. Yeni model hakkında ki tüm detaylar

Vivo V2035 Özellikleri Geekbench'te Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan bilgilere göre giriş veya orta segmente hitap edecek olan cihaz, Android’in son versiyonu Android 11 işletim sistemi ile gelecek. Yeni cihazın hangi işlemciden güç alacağı şuan için bilinmiyor ancak söylentilere göre Snapdragon 662 veya Snapdragon 460 yonga setiyle gelecek. Geekbench’te ortaya çıkan bilgilere göre yeni cihazın işlemci hızı 1,80 GHz olacak. Ayrıca bu işlemci ile birlikte 6 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Vivo V2035 kullanıcılarına neler sunuyor?

Daha önce ortaya çıkan bilgilere ek olarak Geekbench’te ortaya çıkması özellikleri hakkında biraz daha fazla detaya sahip olmamızı sağladı. 2021 yılında gelmesi beklenen ve en çok dikkat çeken modellerden biri de Vivo V2035 diyebiliriz. Otaya çıkan Geekbench veritabanın da V2035’un diğer özellikleri yer almasa da geçtiğimiz ay FCC listelerinde bazı özellikleri hakkında bilgi sahibi olmuştuk.

Vivo V2035 Özellikleri Geekbench'te Ortaya Çıktı

FCC listelerine göre yeni Vivo V2035 modeli 5.000 mAh bataryaya sahip olacak ve 18W hızlı şarj teknolojisi ile gelecek. Ayrıca çift sim kart yuvasına sahip olacak ve 4G’yi de destekleyecek. Özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkan ve yakında tanıtılması beklenen akıllı cihazın tam adı ve diğer özellikleri henüz bilinmiyor. Büyük bir ekran tasarımına sahip olacağı tahmin edilen cihazın hangi ülkelerde pazara çıkacağı ve hangi fiyat skalasında yer alacağı şuan için bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu