Mobil Haberleri

Vivo X60 Pro Plus Snapdragon 888 İle Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Vivo X60 serisinin en üst modeli olarak bilinen Vivo X60 Pro Plus, Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 888 ile geliyor. İşte Detaylar

Vivo X60 Pro Plus Snapdragon 888 İle Geliyor

Bildiğiniz üzere 29 Aralık 2020 tarihinde Vivo’nun X60 serisi Çin’de tüketicilere sunulmuştu. Söz konusu etkinlikte, yalnızca Vivo X60 ve X60 Pro modellerini görmüştük. X60 Pro Plus modeli ile ilgili olarak henüz bir bilgi paylaşılmadı. Haliyle tüketiciler tarafından bir hayli heyecanla bekleniyor. Vivo X60 ve X60 Pro modelleri, her ne kadar performansıyla tüketicileri memnun ediyor olsa da, serinin en üst modeli daha çok heyecanlandırıyordu. Vivo X60 Pro Plus‘ın tanıtımına az bir süre kala neredeyse bütün özellikleri ortaya çıktı.

Vivo X60 Pro Plus kullanıcılarına neler sunacak

Serinin en üst modeli için, tanıtımına az bir süre kalmasına rağmen sızdırılmamış bilgiler vardı. Cihazın hangi işlemciden güç alacağı ise merak konusuydu. Serinin X60 modelinde Samsung’un üretimi olan Exynos 1080 işlemcisi kullanılırken, akıllara X60 Pro Plus modelinde de Exynos işlemci mi kullanılacak diye söylentiler oluştu.

Ancak birçok söylentilerden sonra Vivo X60 Pro Plus modelinin hangi işlemciyi kullanacağı belli oldu. Geçtiğimiz yılın sonlarında tanıtılan Snapdragon 888 işlemcisi, Vivo X60 Pro Plus modelinde de kullanılacak.  Ayrıca bununla birlikte, cihazın hangi renk seçenekleri ile satışa sunulacağı da belli oldu. Deri işlemeye sahip olan cihaz, turuncu ve mavi renk olmak üzere iki farklı renk ile satışa sunulacak.

Vivo X60 Pro Plus Snapdragon 888 İle Geliyor

Cihazın paylaşılan görsellerini incelediğimiz zaman, ön tarafında delikli ekran tasarımını görmekteyiz. Son derece ince çerçevelere sahip olan bu tasarım, ekran içerisine entegre edilmiş parmak izi sensörü de yer alıyor. Cihazın arka tarafında ise, Vivo serilerinden görmeye alışık olduğumuz dikey dörtlü kamera kurulumu yer alıyor. Bu kamera modüllerinden biri 50 MP değerinde ISOCELL GN1 olduğunu ifade edelim.

Vivo X60 Pro Plus, Vivo’nun sitesinde 8 GB / 128 GB ve 12 GB / 256 GB olmak üzere iki farklı seçenek ile görüntüleniyor. Ancak cihazın teknik detayları ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.  Vivo’nun yeni cihazı çok kısa süre içerisinde tanıtılacağını da açıklamış olalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu