Mobil Haberleri

Vivo X60 Serisi Play Console’da Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Vivo X60 serisi hakkında tüm detaylar gün yüzüne çıktı. Performans canavarı olarak bahsedilen model Play Console’da görüntülendi. İşte Detaylar

Vivo X60 Serisi Play Console'da Ortaya Çıktı

Vivo‘nun uzun zamandır merakla beklenen yeni X60 serisi sonunda geliyor. Söz konusu cihaz hakkında her hafta yeni detaylar ortaya çıkıyor. Bu sebeple yolun sonu geliyor diyebiliriz. Ülkemizde satışa sunulduğu taktirde ilgi odağı olacağı düşünülen seri yakında satışa sunuluyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta Vivo X60 ve X60 Pro modeli hakkında birçok söylenti ortaya çıktı. İlk önce X60 modelin Exynos 1080 işlemcisi kullanılacağı, Pro modelinin ise Snapdragon 888 işlemcisi kullanılacağı söyleniyordu. Daha sonra bu bilgilerin doğru olmadığı bir belge ortaya çıktı. Ortaya çıkan belge de serinin iki modelinin de Exynos 1080 işlemcisi kullanılacağı görülüyordu.

Vivo X60 serisi kullanıcılarına neler sunacak?

Google Play Console‘da ortaya çıkan modellerde görüntülenen en büyük değişiklik ise, iki modelin de Snapdragon 870 işlemcisinden güç alacak olması. Exynos 1080 ile Snapdragon 870‘i kıyasladığımız zaman doğru bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Vivo X60 Serisi Play Console'da Ortaya Çıktı

Söz konusu serinin Türkiye’de satışa sunulacağını düşünüyoruz. Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapan Vivo bu konu ile ilgili olarak önümüzde ki günlerde resmi bir açıklama yapacaktır. Console’da ortaya çıkan bilgilerde serinin iki modelinin de benzer özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. İki model de 12 GB RAM‘e sahip olacak ve Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

Fiyat konusunda Vivo‘nun rakipleri ile mücadele edebilmesi için söz konusu serinin fiyatlarını 800 dolar civarında tutması gerekiyor. Türkiye pazarında satışa sunulacağı tahmin edilen serinin ise kamera özellikleri ile ilgi odağı olacağını düşünüyoruz. Söz konusu seri hakkında yeni detaylar gündeme geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu